Tip: Michelin arrangement op een prachtig landgoed

Culinair 4-gangendiner + luxe 4* overnachting

Rosa-Lee Deiman
Deal gespot op 13 maart door: Rosa-Lee - Reisspecialist
TUI
Deal gespot bij TUI Bekijk screenshot van deze deal

Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement

Nederland

Welkom bij Landhuishotel de Bloemenbeek, een voormalige boerderij op een groot landgoed in De Lutte die volledig is omgetoverd tot een prachtig boutique hotel. De familie Strikker, de eigenaren van het hotel, willen hun gasten verwennen en de échte Twentse gastvrijheid laten beleven. En hoe kun je dat beter doen dan tijdens een geweldig Michelinsterdiner? SVH Meesterkok Michel van Riswijk verzorgt een fantastisch 4-gangendiner vanuit de klassieke Frans-mediterrane keuken. Hierbij maakt hij zoveel mogelijk gebruik van ingrediënten uit de eigen Twentse streek. Dit wordt hoe dan ook een onvergetelijke ervaring!

Meer over Overijssel

In het o zo mooie oosten van Nederland ligt Overijssel. Hier vind je een perfecte combinatie van prachtige natuur, schattige dorpjes en héél veel historie. Breng een bezoekje aan steden zoals Deventer, Zwolle of Almelo, waar je kunt genieten van heerlijke restaurants, pittoreske straatjes en een gezellige sfeer. Plof neer op een terras of struin de winkelstraten af. Toch meer van je hoofd leegmaken? Ook dan ben je in Overijssel aan het juiste adres. Wat dacht je van een ontspannen wandeling in de Sallandse Heuvelrug? Dit wordt echt genieten!

Faciliteiten van Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement

  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Restaurant & bar
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Wellness
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Sportfaciliteiten
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Kindvriendelijk
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Activiteiten
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Gratis wifi
  • Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Rustig
Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement Bekijk alle faciliteiten van Landhuishotel de Bloemenbeek – Michelin arrangement

De Lutte, Twente

  • Mrt - Feb
  • 2 dagen
  • Halfpension
  • 2 personen
vanaf

Jullie hoeven geen boekingskosten te betalen.

139,- p.p.

Bekijk snel, anders is iemand je voor
  • Wij zoeken de beste deals voor jou!
  • Meer dan 10 jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 4,9/5

Meer soortgelijke deals

Laat je inspireren door onze reisspecialisten

Laat je inspireren door onze reisspecialisten Bekijk alle blogs

Hoe werkt vakantiedealz

  • Wij stellen onszelf altijd de vraag: zou je hier zelf willen verblijven? Is het antwoord ‘ja’? Dan promoten we dit hotel graag op de site. Daarnaast houden we er altijd rekening mee dat een hotel minimaal beoordeeld is met een 7.

  • Voor alle deals die wij spotten geldt OP=OP. Helaas kunnen wij niet in de boekingssystemen van reisorganisaties kijken, waardoor we geen idee hebben wat het actuele aantal beschikbare opties voor die prijs is. Is de prijs hoger geworden of de vakantie uitverkocht? Dan is iemand je helaas voor geweest.

  • De vanaf-prijs die wij communiceren, is op dat moment de laagste prijs voor de vakantie die je voor je ziet. Dit is (in veel gevallen) voor één bepaalde vertrekdatum of vertrekperiode. Heb je andere wensen? Zoals een andere vertrekdatum, ander aantal dagen of een andere airport, dan kan het zijn dat de prijs verandert.

  • Dat ligt een beetje aan je definitie, maar strikt genomen niet. Vakantiedealz organiseert zelf geen reizen en bemiddelt hier ook niet in. Wij helpen je alleen de pareltjes te vinden tussen het enorme aanbod van allerlei reisorganisaties, zodat jij een goedkope vakantie kunt boeken. We zijn onafhankelijk en dus niet aangesloten bij specifieke reisorganisaties.

vanaf

139,- p.p.

Bekijk deze deal