Traditionele B&B in het prachtige Andalusië

Adults only verblijf incl. huurauto & ontbijt

Deal gespot op 12 maart door: Demi - Reisspecialist
ByJune
Deal gespot bij By June Bekijk screenshot van deze deal

Cortijo La Haza

Spanje

Midden tussen de prachtige olijfbomen en uitzicht op het indrukwekkende gebergte van Sierra Nevada vinden jullie dit kleinschalige vakantieadresje. Hier droomt toch iedereen van? Verblijf in een traditioneel Spaans ingerichte kamer en geniet van een geweldige ervaring in deze knusse B&B. Zoek verkoeling op in de inifinity pool en geniet van een geluksmomentje wanneer jullie het uitzicht bewonderen… Met jullie huurauto zijn jullie binnen no time in het traditionele bergdorpje Iznájar, waar jullie o.a. kayaks en waterfietsen kunnen huren om het meer op te gaan. Dit wil je!

Faciliteiten Cortijo La Haza

Verblijf je bij Cortijo La Haza, dan is jullie ontbijt inbegrepen. Wat een luxe! Na een fijne nachtrust en een lekkere maaltijd kunnen jullie alle prachtige plekjes in de omgeving gaan verkennen. Heb je toch geen zin om de deur uit te gaan? Dan kunnen jullie er ook voor kiezen om een yogales of een heerlijke massage te boeken. Wedden dat jullie daarna helemaal zen zijn?

Nog een echte tip: plan een diner in deze gezellige B&B. De eigenaar bereidt namelijk meerdere keren per week overheerlijke 3-gangen diners mét streekproducten. Zeker een bezoekje waard!

Meer over Spanje

Viva España! Niet voor niets staat dit prachtige land al jaren hoog op het lijstje met de favoriete vakantiebestemmingen van Nederlanders. Je kunt er ieder jaar heen en toch weer nieuwe plekken ontdekken. Van een strandvakantie aan de Costa Brava tot aan een avontuurlijke vakantie op Tenerife: zowel de eilanden als de steden en het vasteland van Spanje zijn fantastisch. Voor welke plek ga jij dit jaar? Worden het de Canarische Eilanden of een stedentrip naar Valencia?

Faciliteiten van Cortijo La Haza

  • Cortijo La Haza Restaurant
  • Cortijo La Haza Zwembad
  • Cortijo La Haza Adults only
  • Cortijo La Haza Wifi
  • Cortijo La Haza Rustig
Cortijo La Haza Bekijk alle faciliteiten van Cortijo La Haza

Andalusië, Spanje

  • Augustus
  • 8 dagen
  • Logies + ontbijt
  • Amsterdam
  • Incl. huurauto
  • 2 personen
vanaf

Jullie hoeven geen boekingskosten te betalen

702,- p.p.

Bekijk snel, anders is iemand je voor
  • Wij zoeken de beste deals voor jou!
  • Meer dan 10 jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 4,9/5

Meer soortgelijke deals

Laat je inspireren door onze reisspecialisten

Laat je inspireren door onze reisspecialisten Bekijk alle blogs

Hoe werkt vakantiedealz

  • Wij stellen onszelf altijd de vraag: zou je hier zelf willen verblijven? Is het antwoord ‘ja’? Dan promoten we dit hotel graag op de site. Daarnaast houden we er altijd rekening mee dat een hotel minimaal beoordeeld is met een 7.

  • Voor alle deals die wij spotten geldt OP=OP. Helaas kunnen wij niet in de boekingssystemen van reisorganisaties kijken, waardoor we geen idee hebben wat het actuele aantal beschikbare opties voor die prijs is. Is de prijs hoger geworden of de vakantie uitverkocht? Dan is iemand je helaas voor geweest.

  • De vanaf-prijs die wij communiceren, is op dat moment de laagste prijs voor de vakantie die je voor je ziet. Dit is (in veel gevallen) voor één bepaalde vertrekdatum of vertrekperiode. Heb je andere wensen? Zoals een andere vertrekdatum, ander aantal dagen of een andere airport, dan kan het zijn dat de prijs verandert.

  • Dat ligt een beetje aan je definitie, maar strikt genomen niet. Vakantiedealz organiseert zelf geen reizen en bemiddelt hier ook niet in. Wij helpen je alleen de pareltjes te vinden tussen het enorme aanbod van allerlei reisorganisaties, zodat jij een goedkope vakantie kunt boeken. We zijn onafhankelijk en dus niet aangesloten bij specifieke reisorganisaties.

vanaf

702,- p.p.

Bekijk deze deal